nici liftingujące
in

Odejmij sobie lat za pomocą nici liftingujących!

Zastosowanie nici liftingujących PDO to prosty sposób, aby w krótkim czasie odjąć sobie lat. Jeśli szukasz naturalnych i zarazem spektakularnych efektów odmłodzenia – jest to zabieg właśnie dla Ciebie! Zobacz, jakich rezultatów możesz się spodziewać i dlaczego jest to tak chętnie wybierany zabieg!

 

Nici PDO zamiast operacji

Na pewno w kontekście zastosowania nici PDO wielokrotnie słyszałeś określenie „lifting bez skalpela”. Tak też najprościej opisać efekty, jakie daje ten zabieg. W krótkim czasie potrafi dać zdumiewające rezultaty podniesienia tkanek, odmłodzenia i napięcia. Wszystko bez konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji, jak dzieje się w przypadku operacji liftingujących. Jest to zatem zabieg o niższym profilu inwazyjności, w sam raz dla osób, które boją się bardziej radykalnych procedur estetycznych.

 

Jak działają nici liftingujące PDO?

Nici liftingujące są wprowadzane pod skórę w celu podniesienia tkanek. Lekarz umieszcza je po uprzednim znieczuleniu pacjenta. Bezpośrednio po zabiegu widoczne jest mechaniczne podniesienie tkanek. Natomiast wraz z upływem czasu, dochodzi również do poprawy struktury skóry (poprzez pobudzenie do produkcji nowego kolagenu) jej rozświetlenia i wygładzenia. Zabieg ten może być wykonywany wielokrotnie, gdyż nici liftingujące PDO z czasem się wchłaniają. Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu mogą być widoczne ślady zaczerwienienia, które znikają po kilku godzinach.

 

Dla kogo polecane są nici liftingujące?

Tak naprawdę jest to zabieg, który warto wykonać już nawet w okolicy 30. roku życia, gdy zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia. Górna granica wiekowa jest ustalana zawsze przez lekarza, który wykonuje zabieg (gdyż w pewnym momencie opadnięcie tkanek będzie tak znaczące, iż jedynie lifting chirurgiczny będzie zabiegiem dającym oczekiwane rezultaty). Nici liftingujące stosuje się, aby zniwelować opadający owal twarzy (np. tzw. chomiczki, tworzące się w okolicy żuchwy), podnieść opadające powieki, brwi lub policzki, zniwelować zwiotczałą skórę na obszarze szyi, a nawet skorygować nos. Zabieg ten może być również wykorzystywany w celu zniwelowania poziomych lub pionowych zmarszczek czoła. Do przeciwwskazań do wykonania liftingu nićmi możemy zaliczyć ciążę i okres karmienia piersią, otwarte rany na obszarze zabiegowym, zaburzenia krzepliwości krwi oraz choroby nowotworowe.

 

Naturalny wybór!

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących? Gdyż jest to zabieg, który daje naturalne, piękne efekty odmłodzenia. Nie ma obawy, iż nici będą wystawać lub będą widoczne pod skórą. Owal twarzy stanie się bardziej wyrazisty, a skóra zyska wyraźnie lepszą kondycję. Jeśli więc przeszkadzają Ci opadające tkanki na twarzy lub ciele, chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie, odmłodnieć w naturalny sposób, bez widocznych śladów ingerencji lekarza – nici liftingujące PDO będą doskonałym wyborem. Ich prawidłowe umieszczenie, przez sprawnego i doświadczonego specjalistę, gwarantuje doskonałe efekty.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
olej z wiesiołka właściwości

Olej z wiesiołka – Właściwości, zastosowanie i dawkowanie!

błedy odchudzanie

Odchudzanie – jakich błędów nie popełniać?