in

Jakie programy online pomogą zgubić zbędne kilogramy?

W dobie mediów każdy może poszukać najlepszego możliwego sposobu na to, by zacząć odchudzanie. Pomaga w tym zarówno internet, jak i programy telewizyjne, których jest naprawdę dużo. Które z nich dostępne są online i mogą pomóc w pozbyciu się zbędnych kilogramów? Warto zrobić krótki przegląd najciekawszych tytułów.

Gdzie szukać programów online o odchudzaniu?

W dzisiejszych czasach z dostępem do internetu oraz licznymi serwisami VOD nietrudno o znalezienie programów online, które będą nam najbardziej odpowiadały swoją tematyką. Obok standardowo rozrywkowych tematów, dużą popularnością cieszą się te poświęcone zdrowiu i urodzie. Nie tylko pokazują one często dość ekstremalne przypadki, ale bywają inspiracją dla osób, które zmagają się z problemami z wagą i szukają dla siebie rozwiązania. Warto przyjrzeć się kilku takim tytułom i temu, jakich tematów dotykają.

Zeszyt ćwiczeń

W procesie odchudzania przydatne mogą być takie programy online jak Zeszyt ćwiczeń na Player.pl. Skupia się on przede wszystkim na realnych działaniach, jakie można podjąć, by zgubić zbędne kilogramy, czyli na ćwiczeniach fizycznych. Formuła programu prowadzona jest na sali gimnastycznej, gdzie uczestnicy nie tylko aktywnie ćwiczą, ale też prowadzą rozmowy na temat treningu i jego wpływu na ciało i jego poszczególne partie.

Schudnę dla ciebie

Jest to jeden z programów online typu reality show i skupia się na przeżyciach kilku uczestników. Walczą oni ze swoją codziennością, w tym z brakiem pewności siebie. Nierzadko osoby te nie akceptują swojego ciała, co ma wpływ nie tylko na fizyczność, ale i psychikę w tym na stosunki z otoczeniem. Chcą zmienić swoje życie i podejmują walkę nie tylko o zdrowe i szczupłe ciało, ale i o siebie i własne szczęście.

Schudnij jak ja

Najlepszą motywacją do zrzucenia nadprogramowych kilogramów mogą być historie osób, którym udało się tego dokonać. I właśnie o tym jest program Schudnij jak ja, gdzie poznajemy ludzi, którzy tę drogę już mają za sobą i co istotne, udało im się to. Z programu dowiemy się, co ich skłoniło do walki o siebie oraz jakie konkretnie działania podjęli i z jakimi trudnościami się mierzyli. To ważne, ponieważ odchudzanie nie jest łatwe i nierzadko naprawdę trzeba się bardzo wysilić, by osiągnąć upragnione efekty i nie zniechęcić się po drodze.

Pięknie przyprawiONA

To program online bardziej kulinarny i porusza wiele tematów związanych ze zdrowym odżywianiem i tym, jakie ma ono wpływ na nasze ciało i samopoczucie. Można się z niego dowiedzieć między innymi o tym, jak wygląda zdrowa dieta odchudzająca, czy co jeść, by mieć płaski brzuch czy jak uniknąć efektu jo-jo. Porad znajdzie się tam wiele i mogą być przydatne przy wielu różnych okazjach, nie tylko jeżeli chodzi o odchudzanie.

Dieta czy cud?

Ten polski program online dostępny na Player prowadzony jest przez lubianą testerkę diet, która z niesamowitym dystansem pokazuje, w jaki sposób można się odchudzać, jakie sposoby są dobre, jakie nie i na co powinno się zwracać uwagę, gdy chce się odchudzić. W końcu na rynku nie brakuje magicznych specyfików i porad, które mają dać nam natychmiastowy efekt i stanowią prostą pułapkę. W programie mity o odchudzaniu są rozpracowywane w iście mistrzowski sposób.

Jak widać programów online, które mogą pomóc zgubić zbędne kilogramy, nie brakuje. Pod tym względem każdy z nas ma całkiem niezły wybór. Lubicie oglądać takie programy? Inspirujecie się nimi?

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jak przebiega proces negocjacji ceny w komisie samochodowym?

Jak przebiega proces negocjacji ceny w komisie samochodowym?

KREM

Czy istnieje uniwersalny krem na dzień i na noc?