narty
in

Rodzinny wyjazd na narty do Włoch

Szukając pomysłu na rodzinny wyjazd podczas ferii zimowych napotkać możemy wiele ofert. Ale jeśli jesteśmy prawdziwymi miłośnikami sportów zimowych, warto rozpatrzeć opcję wyjazdu na narty do Włoch.

Gdzie spędzić ferie zimowe z rodziną?

Zanim zaczniemy szukać konkretnego miejsca, warto przejrzeć różnego rodzaju oferty. Jednym z miejsc, gdzie możemy zapoznać się z inspiracjami jest https://www.narty-wlochy.pl. Spoglądając na ofertę, możemy się zastanowić na jakich atrakcjach najbardziej nam zależy. Czy mają być to parki wodne, a może zwiedzanie. Jedni lubią korzystać z rodzinnego SPA, a inni wybrać się na aktywny wypoczynek na nartach. Wówczas warto skorzystać z oferty jaką jest freeski. Jest to korzystna opcja zwłaszcza jeśli planujemy ferie we Włoszech na sezon 2023 z rodziną.

Dlaczego Włochy są atrakcyjne dla narciarzy?

Przede wszystkim z racji przepięknych widoków, ale również dla dobrej jakości tras narciarskich warto udać się na narty do Włoch. Włoskie Dolomity słyną od lat z przepięknych tras, z których mogą korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Narty we Włoszech, to przede wszystkim:

  • panoramiczne trasy,

  • nowoczesne wyciągi narciarskie,

  • niezwykłe wyciągi,

  • a także komfortowe apartamenty dla całej rodziny,

  • nie da się również pominąć doskonałego jedzenia.

Wyjazd na narty do Włoch z https://www.narty-wlochy.pl, to przede wszystkim masa niezapomnianych wrażeń. To oczywiści tylko kilka powodów, dla których warto wybrać się na narty do Włoch. Pamiętajmy również, że ważnym aspektem jest pogoda, ponieważ we Włoszech prawie zawsze świeci słońce, również zimą mamy go dostatek, dzięki czemu sezon narciarski trwa kilka miesięcy. Planując ferie zimowe we Włoszech warto zapoznać się z ofertą freeski. Co to jest – przeczytajmy poniżej.

Co to jest freeski i jak przygotować się do wyjazdu?

Przygotowując się do wyjazdu pamiętać musimy oczywiście o spakowaniu najpotrzebniejszych rzeczy dla narciarzy, ale również do użytku poza stokami. Nie możemy zapomnieć o wymianie gotówki na obowiązującą walutę, a także spakowaniu filtrów ochronnych. Musimy również zadbać o własne bezpieczeństwo, warto więc pomyśleć o dodatkowych ubezpieczeniach. Ponad to ważną kwestią jest freeski, czyli spacjalna oferta promocyjna, która oferuje na przykład tygodniowy pobyt w określonym kurorcie narciarskim, gdzie prócz noclegu otrzymujemy skipass w gratisie.

Czyli wejście na stoki są w cenie noclegu. To również możliwość korzystania z okolicznych wyciągów. Warto skorzystać z takiej oferty zwłaszcza jeśli wybieramy się na ferie z całą rodziną, ponieważ jest to dla nas opłacalne. Na stokach przebywamy zazwyczaj kilka godzin, albo nawet cały dzień i przerywamy jazdę jedynie na posiłki. Dzięki freeski mamy nieograniczone możliwości i karnet całodzienny nie będzie już naszym zmartwieniem. Cenny jest również fakt, że nie musimy kupować karnetu fizycznie, ponieważ otrzymujemy go już w momencie wykupienia wycieczki.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
chirurg

Kiedy stosowany jest klej chirurgiczny?

Jak jeść płatki owsiane, żeby schudnąć? 4 porady