in

Czy wiesz z jakich zabiegów korzysta Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez ma już 52 lata. Patrząc na aktualne zdjęcia można spokojnie stwierdzić, że jest aktorka jeszcze przed czterdziestką. Oczywiście, młody wygląd nie jest zależny jedynie od pielęgnacji dobrymi kosmetykami, ale również od zabiegów medycyny estetycznej. W przypadku Lopez wizualny efekt jest wyjątkowo naturalny. To zaleta nieinwazyjnym metodom przeprowadzania zabiegów estetycznych. Gwiazda zaprzecza, że korzystała z usług chirurga plastycznego i mimo tego, że wiele osób zarzuca jej kłamstwo, Lopez mówi prawdę. Zabiegi takie jak HIFU lub endolifting nie ingerują w ciało i są najlepszym możliwym sposobem na upiększenie dojrzałej cery.

Ulubione zabiegi gwiazd

Metamorfozy, które zapewniają sobie celebryci, nie zawsze są udane. Zaobserwować możemy to szczególnie u gwiazd, które między 1980-2010 rokiem schematycznie zaczynały zauważać pierwsze oznaki starzenia. Dobrym przykładem jest chociażby Michael Jackson, który nadużywał zabiegów (co prawda nie ze względu na wiek), przez co piosenkarz stał się niemalże nie do rozpoznania. Dziś technologia jest znacznie bardziej zaawansowana, a rynek medycyny estetycznej dysponuje szeroką paletą narzędzi, które pomagają zarówno wyglądowi jak i zdrowiu, a im szkodzą. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach nie potrzeba już botoksu, by osiągnąć idealny stan cery.

Jennifer Lopez należy do osób, które korzystają wyłącznie z bezpiecznych i metody laserowe, takie jak HIFU, endolifting czy redukcja Body Sculpt. Zabiegi laserowe można stosować nie tylko na twarzy, ale również na innych partiach ciała narażonych na niedoskonałości i ekspozycje.

Zabiegi laserowe – na czym polegają?

Wspomniane zabiegi laserowe, Hifu i Endolifting, napinają skórę i wygładzają ją, bez konieczności nacinania zewnętrznych warstw naskórka. W Polsce zabiegi wykonuje klinika medyczna Wellclinic. Zabiegi laserowe są trwałe i nie wymagają częstych powtórzeń. Jedna terapia trwa około 4 spotkania(w zależności od potrzeb klienta), a efekt utrzymuje się minimum do 2 lat. Natomiast gwiazdy takie jak Jennifer Lopez cenią sobie przede wszystkim brak okresu rekonwalescencji, który zazwyczaj występuje po zabiegach – jako osoby publiczne często występują na ściankach, a bolesne i długo gojące konsekwencje upiększania uniemożliwiałyby regularne wystąpienia. Zabiegi laserowe proponowane przez Wellclinic są całkowicie bezpieczne, a pacjent po wyjściu z wizyty może przystąpić do codziennych zajęć – skóra nie jest podrażniona.

HIFU

Zabieg HIFU polega na napinaniu zwiotczałej skory. Na rynku jest dostępna nowa generacja HIFU, czyli HIFU II. Wellclinic korzysta z nowszej technologii, która jest mniej bolesna i bardziej skuteczna. Zabieg wykonuje się urządzeniem HIPRO z firmy BTL, które jest polecane przez najznakomitszych specjalistów medycyny estetycznej na całym świecie. Skuteczność metody HIFU potwierdza zadowolenie gwiazd, które nieustannie są wystawione do opinii publicznej.

Działanie HIFU polega na wykorzystywaniu fali ultradźwiękowych, które przenikają do głębszych partii skóry. Odczucia nie są bolesne – HIFU2 omija naskórek, aby dostarczyć energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość ciała. Fale przechodzą bezinwazyjnie przez wierzchnie warstwy i skupiają się punktowo dopiero wewnątrz skóry właściwej lub na poziomie.

Po zabiegu HIFU II pacjent cieszy się naturalnym efektem napięcia skóry. To istotna kwestia przede wszystkim w przypadku działania na twarzy – gwiazdy nie chcą przyznawać się do korzystania z zabiegów, dlatego stosują HIFU w alternatywie do wypełniaczy i zabiegów chirurgicznych. HIFU II nie jest czasochłonne. Trwa między 15-60 minutami.

Endolifting 4d – sposób na młodość

Kolejnym zabiegiem, który jest szczególnie rekomendowany przy odladzania twarzy jest Endolifting. Innowacyjna metoda polega na zagęszczaniu tkanki skórnej przez zmianę struktury włókien kolagenowych, nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz przez jamę ustną. Jednorazowy zabieg laserowy jest rekomendowany przede wszystkim osobom z pogłębionymi bruzdami nosowo-wargowymi oraz widocznymi liniami marionetki. Gabinet medyczny Wellclinic wykonuje Endolifting 4d, który jest jeszcze bardziej skuteczny niż standardowa wersja liftingu. Wellclinic korzysta z platformy lasera Fotona Dynamis SP, która jest najlepszą dostępną metodą odmładzającą mna rynku medycyny estetycznej.

Endolifting 4d to niewinwazyjne odmładzanie twarzy w połączeniu czterech etapów zabiegowych w jednej terapii. Dzięki fuzji laserów w jednym urządzeniu, efekty zabiegu są widoczne od razu po skończeniu wizyty pierwsze rezultaty napięcia skóry widoczne od razu po zabiegu. Skóra napina się stopniowo przez kilka miesięcy, a efekt utrzymuje się nawet 2 lata.

Co zrobić, żeby wyglądać jak Jennifer Lopez?

Chociaż możemy podziwiać amerykańskie gwiazdy jedynie na Instagramie, polskie kliniki oferują te zabiegi, z których korzystają celebryci. Jednym z gabinetów medycznych, który korzysta ze sprzętów najnowszej technologii, jest Wellclinic. Dogodna lokalizacja w Warszawie pozwala na wizytę podczas lunchu, czy podczas pracy. Zabiegi laserowe i ultradźwiękowe wykonuje się bardzo szybko, dlatego by odbyć wizytę nie trzeba rezerwować na nią całego dnia.

0 0 oceny
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Jak sprawić, aby skóra była napięta po odchudzaniu? Podpowiadamy!

Działanie lasera frakcyjnego